side menu icon

Find your SU

Wondering which Service Unit you belong to? Click below to view a list of schools by county, or use the Ctrl+F function (Command+F on Macs) to search this page (within the sub-headings) for the name of your child’s school (or the school nearest your home).

Berks County Schools/Service Units

Kutztown Service Unit 727
Greenwich Elementary School
Kutztown Elementary School
Kutztown High School
Kutztown Middle School

Brandywine Service Unit 745
Gateway Christian School, Mertztown
Brandywine Heights High School
Brandywine Heights Middle School
Brandywine Heights Elementary
Brandywine Heights Intermediate

Eight Oaks Service Unit 754
Hamburg Middle School
Hamburg High School
Esther H Ludwig Elementary
Tilden Elementary School
Schuylkill Valley Elementary School
Schuylkill Valley Middle School
Schuylkill Valley High School
Kings Academy, Mohrsville
Bethel Elementary School
Penn-Bernville Elementary School
Tulpehochen Jr/Sr High School

Governor Mifflin Service Unit 755
Brecknock Elementary School
Cumru Elementary School
Mifflin Park Elem (Gov. Miff Elem)
Governor Mifflin Intermediate
Governor Mifflin Middle School
Governor Mifflin Senior High School
Lasalle Academy Montessori Country Day School

Heart of Berks Service Unit 759
Holy Guardian Angels
C E Cole Intermediate School
Muhlenberg Elementary School
Muhlenberg High School
Muhlenberg Middle School
Oley Elementary School
Oley Middle School
Oley High School

Spring Corners Service Unit 760
Berkshire Heights Elc
Cornwall Terrace Elementary
Green Valley Elementary School
Shiloh Hills Elementary School
Spring Ridge Elementary School
St. Ignatius Whitfield Elementary
Wilson West Middle School
Wilson Southern Middle School
Wilson High School

Conrad Weiser Service Unit 761
Conrad Weiser High School
Conrad Weiser Middle School
East Elementary School
West Elementary School

Wyomissing Service Unit 762
Sacred Heart
West Reading Elementary School
Wyomissing Hills Elementary
Wyomissing Jr/Sr High School

Boyertown Service Unit 744
Boyertown Elementary School
Boyertown High School
Boyertown Junior East
Boyertown Junior West
Colebrookdale Elementary School
Earl Elementary School
Gilbertsville Elementary School
New Hanover-Upper Frederick Elem
Pine Forge Elementary School
St. Francis Academy, Bally
Washington Elementary School
West-Mont Christian Academy

Fleetwood Service Unit 747
Andrew Maier Elementary School
Fleetwood Area High School
Fleetwood Area Middle School
Richmond Elementary
Willow Creek Elementary

Pagoda Service Unit 757
Antietam Middle Senior School
Mt. Penn Elementary Center
Mt. Penn Primary Center
St. Catharine’S Of Siena
Berks Christian School
Exeter Township Junior High School
Exeter Township Senior High School
Jacksonwald Elementary School
Lorane Elementary School
Owatin Creek
Reiffton Middle School

Daniel Boone Service Unit 763
Amity Primary Center
Amity Intermediate Center
Birdsboro Elementary Center
Daniel Boone High School
Daniel Boone Middle School
Monocacy Elementary
Immaculate Conception

Twin Valley Service Unit 766
Honey Brook Elementary Center
Robeson Elementary Center
Twin Valley Elementary Center
Twin Valley Middle School
Twin Valley High School

Reading Service Unit 765
10th & Green Elementary School
10th & Penn Elementary School
12th & Marion Elementary School
13th & Green Elementary School
13th & Union Elementary School
16th & Haak Elementary School
Amanda Stoudt Elementary School
Berks Catholic High School
Cabrini Early Childhood Center
Fairview Christian School
Glenside Elementary School
Lauer’s Park Elementary School
Millmont Elementary School
Northeast Middle School
Northwest Elementary School
Northwest Middle School
Reading High School
Riverside Elementary School
Southern Middle School
Southwest Middle School
St. Margaret’s
St. Peter’s
Tyson-Schoener Elementary School
The Citadel

Bucks County Schools/Service Units

Carillon Service Unit 612
Grasse Elementary School
Sellersville Elementary School
Seylar Elementary School
West Rockhill Elementary School
St. Agnes/Sacred Heart

Penn’s Ridge Service Unit 614
Bedminster Elementary School
Deibler Elementary School
Patricia A Guth Elementary School
Penn Central Middle School
Penn South Middle School
Penn North Middle School
Pennridge High School

Richland Service Unit 615
Milford Middle School
Neidig Elementary School
Pfaff Elementary School
Quakertown Community Freshman Center
Quakertown Community Senior High
Quakertown Elementary School
Richland Elementary School
Strayer Middle School
Tohickon Valley Elementary School
Trumbauersville Elementary School
Lifespan
Quakertown Christian
St. Isidore
United Friends School

Palisades Service Unit 618
Durham-Nockamixon Elementary School
Springfield Elementary School
Tinicum Elementary School
Palisades Middle School
Palisades High School
St. John the Baptist (Parish School)

Tamanend Service Unit 616
Barclay Elementary
Bridge Valley Elementary
Jamison Elementary
Kutz Elementary
Titus Elementary
Warwick Elementary
Lenape Middle School
Central Bucks South High School
St. Joseph-St Robert, Warrington
New Hope Academy, Doylestown

Jericho Service Unit 619
Buckingham Friends School
Buckingham Elementary
Cold Spring Elementary
Gayman Elementary
Groveland Elementary
Linden Elementary
Holicong Middle School
Central Bucks East High School
Plumstead Christian School
New Hope-Solebury Lower Elementary
New Hope-Solebury Upper Elementary
New Hope-Solebury Middle School
New Hope-Solebury High School
Solebury School, New Hope

Bensalem Service Unit 631
Benjamin Rush Elementary
Belmont Hills Elementary
Bensalem High School
Cornwells Elementary
Robert K Shafer Middle School
Cecelia Snyder Middle School
Russell C Struble Elementary
Samual K Faust Elementary
St. Charles Borromeo, Bensalem
St. Ephrem, Bensalem

Riverside United Service Unit 632
Snyder-Girotti Elementary
Bristol Middle – High School
Abraham Lincoln Elementary
Clara Barton Elementary
George Washington Elementary
James Buchanan Elementary
John Fitch Elementary
Lafayette Elementary
Maple Shade Elementary
Mary Devine Elementary
Ralph Waldo Emerson Elementary
Franklin D Roosevelt Middle School
Neil A Armstrong Middle School
Harry S Truman High School
Conwell-Egan Catholic High School
St. Mark, Bristol
St. Ann School, Bristol

Neshaminy Service Unit 634
Joseph Ferderbar Elementary
Oliver Heckman Elementary
Lower Southampton Elementary
Poquessing Middle School
Neshaminy High School
Our Lady Of Grace, Penndel

Oxford Valley Service Unit 635
Pearl S Buck Elementary
Samuel Everitt Elementary
Herbert Hoover Elementary
Walter Miller Elementary
Albert Schweitzer Elementary
Carl Sandburg Middle School
Maple Point Middle School
Holy Family Regional, Levittown

Unami Service Unit 617
Central Bucks South High School
Butler Elementary
Doyle Elementary
Mill Creek Elementary
Pine Run Elementary
Unami Middle School
Central Bucks West High School
St. Jude, Chalfont

Council Rock Service Unit 620
Council Rock High School North
George School, Newtown
Goodnoe Elementary
Newtown Elementary
Newtown Friends School
Newtown Middle School
Sol Feinstone Elementary
St. Andrew, Newtown
Wrightstown Elementary

Rock United Service Unit 621
Churchville Elementary
Council Rock High School South
Hillcrest Elementary
Holland Elementary
Holland Middle School
Maureen M Welch Elementary
Richboro Elementary
Richboro Middle School
Rolling Hills Elementary
St. Katharine Drexel Regional CS, Holland
Villa Joseph Marie High School, Holland

Centennial Spirit Service Unit 625
Archbishop Wood High School, Warminster
Davis Elementary
Klinger Middle School
Log College Middle School
Longstreth Elementary
McDonald Elementary
Nativity of Our Lord, Warminster
Our Lady of Good Counsel, Southampton
Stackpole Elementary
William Tennent High School
Willow Dale Elementary

Sandy Run Service Unit 624
Afton Elementary
Edgewood Elementary
Quarry Hill Elementary
New Hope Academy, Yardley
Grey Nun Academy, Yardley
St. Ignatius of Antioch, Yardley
Pennwood Middle School
Charles H Boehm Middle School
William Penn Middle School
Pennsbury High School

Historic Trails Service Unit 627
Fallsington Elementary
Manor Elementary
Oxford Valley Elementary
Penn Valley Elementary
Village Park Elementary
Walt Disney Elementary
Calvary Christian School, Fairless Hills
St. Michael the Archangel, Levittown
Charles H Boehm Middle School
Pennsbury High School

Oakville Service Unit 629
Makefield Elementary
Eleanor Roosevelt Elementary
Pen Ryn School, Fairless Hills
Holy Trinity School, Morrisville
Grandview Elementary
Morrisville Intermediate
Morrisville High School
Pennwood Middle School
William Penn Middle School
Pennsbury High School

Carbon County Schools/Service Units

Palmerton Service Unit 728
Palmerton Senior High School
Palmerton Junior High School
Parkside Education Center
SS Palmer Elementary School
Towamensing Elementary School
St. John Neumann, Palmerton

Lehighton Service Unit 734
East Penn Elementary School
Franklin Elementary School
Lehighton High School
Lehighton Middle School
Mahoning Elementary School
Shull-David Elementary School
Saints Peter and Paul Elementary

Chester County Schools/Service Units

Coventry Service Unit 641
East Coventry Elementary
East Vincent Elementary
French Creek Elementary
North Coventry Elementary
West Vincent Elementary
Owen J Roberts Middle School
Owen J Roberts High School
West-Mont Christian Academy, Pottstown

Gateway Service Unit 644
Phoenixville Kindergarten Center
Barkley Elementary
Schuylkill Elementary
East Pikeland Elementary
Phoenixville Area Middle School
Phoenixville Area High School
St Basil the Great, Kimberton
Renaissance Academy, Phoenixville
Holy Family, Phoenixville

Turk’s Head Service Unit 605
Chesterbrook Academy, West Chester
Collegium CS, Exton
East Bradford Elementary
Fugett Middle School
Glen Acres Elementary
Mary C Howse Elementary
Peirce Middle School
St. Agnes, West Chester
West Chester Christian School
West Chester Friends School

Westtown Service Unit 606
East Goshen Elementary
East High School
Exton Elementary
Fern Hill Elementary
Goshen Friends School
Penn Wood Elementary
SS Peter and Paul, West Chester
SS Philip and James, Exton
SS Simon and Jude, West Chester
Stetson Middle School

Huntfield Service Unit 608
Henderson High School
Hillsdale Elementary
Rustin High School
Sarah Starkweather Elementary
St. Maximillian Kolbe, West Chester
Westtown School, West Chester
Westtown-Thornbury Elementary

Oxford Area Service Unit 609
Jordan Bank Elementary
Elk Ridge Elementary
Nottingham Elementary
Hopewell Elementary
Penn’s Grove Middle School
Oxford Area High School
Sacred Heart, Oxford

Brandywine Valley Service Unit 610
Bancroft Elementary
Greenwood Elementary
Mary D Lang Kindergarten Center
New Garden Elementary
Kennett Middle School
Kennett High School
Chadds Ford Elementary
Hillendale Elementary
Pocopson Elementary
Unionville Elementary
Charles F Patton Middle School
Unionville High School

Octorara Service Unit 611
Octorara Primary Center
Octorara Elementary
Octorara Intermediate
Octorara Middle School
Octorara High School
West Fallowfield Christian School

Machaloha Service Unit 656
Assumption BVM, West Grove
Landenberg Christian Academy, Kembelsville
Penn London Elementary
Avon Grove Intermediate School
Fred S Engle Middle School
Avon Grove High School

Downingtown Service Unit 602
Beaver Creek Elementary
Bishop Shanahan High School, Downingtown
Bradford Heights Elementary
Brandywine Wallace Elementary
Downingtown High School East
Downingtown High School West
Downingtown Middle School East
Ward Elementary
St. Joseph, Downingtown
West Bradford Elementary
Downington STEM Academy

Pickering Valley Service Unit 603
Lionville Elementary
Lionville Middle School
Pickering Valley Elementary
Shamona Creek Elementary
Springton Manor Elementary
St Elizabeth, Uwchland
Uwchlan Mills Elementary
Windsor Christian Academy, Uwchlan
Downington 6th Grade Center

Greater Coatesville Service Unit 607
Caln Elementary
East Fallowfield Elementary
Friendship Elementary
Gordon Elementary
King’s Highway Elementary
Rainbow Elementary
Reeceville Elementary
North Brandywine Middle School
Scott Middle School
South Brandywine Middle School
Coatesville Area High School
Pope John Paul II, West Brandywine
Graystone Academy CS, Coatesville

Tredyffrin Valley Service Unit 637
Conestoga High School
Tredyffrin-Easttown Middle School
Valley Forge Middle School
Beaumont Elementary
Devon Elementary
Hillside Elementary
New Eagle Elementary
Valley Forge Elementary
Vanguard School, Paoli
St. Norbert, Paoli
Delaware Co Christian Lower, Devon

Great Valley Service Unit 638
St. Patrick, Malvern
Charlestown Elementary
General Wayne Elementary
K D Markley Elementary
Sugartown Elementary
Great Valley Middle School
Great Valley High School
Villa Maria Academy Upper, Malvern
Villa Maria Academy Lower, Immaculata

Delaware County Schools/Service Units

Upper Darby Unity Service Unit 520
Upper Darby High School
Beverly Hills Middle School
Drexel Hill Middle School
Aronimink Elementary
Bywood Elementary
Charles Kelly Elementary
Garrettford Elementary
Highland Park Elementary
Hillcrest Elementary
Primos Elementary
Stonehurst Hills Elementary
Walter M Senkow Elementary
Westbrook Park Elementary
Upper Darby Kindergarten Center
Holy Child Academy, Drexel Hill
Archbishop Prendergast High School, Drexel Hill
St. Andrew, Drexel Hill
St. Bernadette, Drexel Hill
St. Dorothy, Drexel Hill
St. Eugene, Primos
St. Lawrence, Upper Darby

Rainbow Hollow Service Unit 523
Aldan Elementary
Ardmore Ave Elementary
Bell Ave Elementary
Colwyn Elementary
East Lansdowne Elementary
Evans Elementary
Park Lane Elementary
Walnut Street Elementary
Penn Wood Middle School
Penn Wood High School, Cypress Street
Penn Wood High School, Green Avenue
Blessed Virgin Mary, Darby
Lansdowne Friends School
St. Cyril Alexandria, East Lansdowne
St. Philomena, Lansdowne
W B Evans Magnet School, Yeadon

Garnet Valley Service Unit 501
St. Cornelius, Chadds Ford
St. Thomas the Apostle, Glen Mills
Bethel Springs Elementary
Concord Elementary
Garnet Valley Elementary
Garnet Valley Middle School
Garnet Valley High School

M.C.C.U.L. Service Unit 502
Boothwyn Elementary
Hilltop Elementary
Linwood Elementary
Marcus Hook Elementary
Chichester Middle School
Chichester High School
Drexel Neumann Academy, Chester
Chester Community CS
Main Street Elementary
Stetser Elementary
Toby Farms Intermediate
Showalter (STEM) Intermediate
Village at Chester Upland
Chester High School
Chester Upland School of the Arts

Penn-Delco Service Unit 504
Christian Academy, Brookhaven
American Christian Academy, Aston
Holy Family Regional, Aston
Aston Elementary
Coeburn Elementary
Parkside Elementary
Pennell Elementary
Northley Middle School
Sun Valley High School

Marple Newtown Service Unit 507
Culbertson Elementary
Loomis Elementary
Russell Elementary
Worrall Elementary
Paxon Hollow Middle School
Marple Newtown High School
St. Anastasia, Newtown Square
St. Piux X, Broomall
Cardinal O’Hara High School, Springfield
Delaware Co Christian Upper, Newtown Square

Ridley-Springfield Connection Service Unit 509
Amosland Elementary
Eddystone Elementary
Edgewood Elementary
Grace Park Elementary
Lakeview Elementary
Leedom Elementary
Woodlyn Elementary
Ridley Middle School
Ridley High School
Springfield High School
E T Richardson Middle School
Sabold Elementary
Scenic Hills Elementary
Springfield Literacy Center
Our Lady of Angels Regional, Morton
St James Regional Catholic School, Ridley Park
Holy Cross, Springfield
St. Francis of Assisi, Springfield

Providence Service Unit 510
Penncrest High School
Springton Lake Middle School
Glenwood Elementary
Media Elementary
Indian Lane Elementary
Rose Tree Elementary
Mother of Providence Regional, Wallingford
St. Mary Magdelen, Media
Media Providence Friends
Notre Dame de Lourdes, Swarthmore
Strath Haven High School
Strath Haven Middle School
Nether Providence Elementary
Swarthmore-Rutledge Elementary
Wallingford Elementary

Haverford Township Service Unit 513
Chatham Park Elementary
Chestnutwold Elementary
Coopertown Elementary
Lynnewood Elementary
Manoa Elementary
Haverford Middle School
Haverford High School
Cardinal John Foley Regional, Havertown
Sacred Heart, Haverford
Friends School Havertown
Stratford Friends, Havertown

Inter-Delco Service Unit 521
Glenolden Elementary
Norwood Elementary
Prospect Park Elementary
Tinicum Elementary
Kindergarten Academy, Interboro SD
Interboro High School
Kindergarten Center, SE Delco SD
Darby Township Elementary
Delcroft Elementary
Harris Elementary
Sharon Hill Elementary
Academy Park High School

Radnor Service Unit 516
Ithan Elementary
Radnor Elementary
Wayne Elementary
Radnor Middle School
Radnor High School
Academy of Notre Dame, Villanova
Agnes Irwin School, Rosemont
Archbishop Carroll High School, Radnor
Armenian Sister Academy, Radnor
St. Katharine of Siena, Wayne

Lehigh County Schools/Service Units

Allentown Unit 716
St. John Vianney (Prev. Cathedral St. Catherine)
Luis A Ramos (Prev. Jackson)
Lincoln Early Learning Center
Mckinley Elementary School
Muhlenberg Elementary School
Raub Middle School
Trexler Middle School
Union Terrace Elementary School
Vitalistic Therapeutic Center School
William Allen High School

Allentown Central Catholic
Central Elementary School
Cleveland Elementary School
Dieruff High School
Dodd Elementary School
Harrison Morton Middle School
Jefferson Elementary School
Lehigh Parkway Elementary School
Life’S Academy
Mercy Special Learning Center
Midway Manor High School (Non-English)
Mosser Elementary School
Our Lady Help Of Christians
Ritter Elementary School
Roberto Clemente Charter
Roosevelt Elementary School
Sacred Heart
Sheridan Elementary School
South Mountain Middle School
Washington Elementary School

River’s Edge Service Unit 715
Catasauqua High School
Catasauqua Middle School
Sheckler Elementary School
Gockley Elementary School
Steckel Elementary School
St. Elizabeth
St. Stephen’s [Episcopal Preschool]
Whitehall-Coplay High School
Whitehall-Coplay Middle School
Zephyr Elementary

Parkland Service Unit 722
Allentown Christian School
Cetronia Elementary School
Fogelsville Elementary School
Fred Jaindl Elementary
Ironton Elementary School
Jewish Day School
Kernsville Elementary School
Kratzer Elementary School
Orefield Middle School
Parkland High School
Parkway Manor Elementary School
Schnecksville Elementary School
Springhouse Middle School
St. Joseph the Worker

Northern Lehigh Service Unit 733
Northern Lehigh High School
Northern Lehigh Middle School
Peters Elementary School
Slatington Elementary School
St. John Neumann, Slatington

Four Meadows Service Unit 736
Northwestern Lehigh High School
Northwestern Lehigh Middle School
Northwestern Elementary School
Weisenberg Elementary School

Tri-Creek Service Unit 741
Alburtis Elementary School
Eyer Middle School
Macungie Elementary School
Shoemaker Elementary School
The Hillside School
Wescosville Elementary School
Willow Lane
Salem Christian School
Emmaus High School
Lower Macungie Middle School

Little Lehigh Service Unit 742
Discovery Kindergarten
Emmaus Baptist Academy
Jefferson Elementary School
Lehigh Christian Academy
Lincoln Elementary School
St. Ann’s
Seven Generations Charter
St. Thomas More
Swain School
Harry S Truman Elementary
W Salisbury Elementary School
Salisbury Middle & High School
Arts Academy Charter School

Southern Lehigh Service Unit 749
Hopewell Elementary School
Liberty Bell Elementary School
Lower Milford Elementary School
Joseph P Liberati Interemediate
Southern Lehigh Middle School
Southern Lehigh High School
St. Michael The Archangel

Montgomery County Schools/Service Units

Manatawny Service Unit 642
Lower Pottsgrove Elementary
Ringing Rocks Elementary School
West Pottsgrove Elementary
Pottsgrove Middle School
Pottsgrove Senior High School
Coventry Christian School
St. Aloysius
The Hill School
Wyndcroft School
Barth Elementary School
Franklin Elementary School
Lincoln Elementary School
Rupert Elementary School
Pottstown Middle School
Pottstown Senior High School

Hatboro/Horsham Service Unit 560
Blair Mill Elementary
Crooked Billet Elementary
Hallowell Elementary
Pennypack Elementary
Simmons Elementary
Keith Valley Middle School
Hatboro-Horsham High School

North Penn Valley Service Unit 565
A M Kulp Elementary
Bridle Path Elementary
General Nash Elementary
Gwyn Nor Elementary
Gwynedd Square Elementary
Hatfield Elementary
Inglewood Elementary
Knapp Elementary
Montgomery Elementary
North Wales Elementary
Oak Park Elementary
Pennbrook Middle School
Penndale Middle School
Penfield Middle School
Walton Farm Elementary
York Avenue Elementary
North Penn High School
Northbridge
Calvary Baptist School, Lansdale
Corpus Christi, Lansdale
Lansdale Catholic High School
Mater Dei, Lansdale
Mary Mother of the Redeemer, North Wales
Christopher Dock Mennonite High School

Indian Valley Service Unit 570
E M Crouthamel Elementary
Franconia Elementary
Oak Ridge Elementary
Salford Hills Elementary
Vernfield Elementary
West Broad Street Elementary
Indian Crest Middle School
Indian Valley Middle School
Souderton Area High School
Penn View Christian School

Freeland Hills Service Unit 645
Evergreen Elementary
Schwenksville Elementary
Skippack Elementary
South Elementary
Perkiomen Valley Ms East
Perkiomen Valley Ms West
Perkiomen Valley High School
Holy Cross Regional Catholic, Collegeville
St. Mary, Schwenksville

Spring-Ford Service Unit 646
Brooke Elementary
Evans Elementary
Limerick Elementary
Oaks Elementary
Royersford Elementary
Spring City Elementary
Upper Providence Elementary
Springford Intermediate
Springford Middle School
Springford Senior High
Blessed Teresa of Calcutta, Schwenksville
Chesterbrook Academy, Oaks, Phoenixville
Pope John Paul Ii High School, Royersford

Upper Perkiomen Service Unit 647
Hereford Elementary
Marlborough Elementary
Upper Perkiomen Middle School
Upper Perkiomen High School
Perkiomen School, Pennsburg

Horizon Service Unit 648
Arrowhead Elementary
Audubon Elementary
Eagleville Elementary
Woodland Elementary
Worcester Elementary
Arcola Intermediate School
Methacton High School
Visitation Bvm, Norristown

Norrington Forge Unit 649
Cole Manor Elementary
Paul V. Fly Elementary
Marshall Street Elementary
Hancock Elementary
Whitehall Elementary
Gotwals Elementary
St. Francis of Assisi Elementary
Penn Christian Elementary
East Norriton Middle
Eisenhower Middle
Stewart Middle
Penn Christian Middle
Roosevelt Alternative High
Norristown Area High

Mundock Service Unit 562
Fitzwater Elementary
Fort Washington Elementary
Jarrettown Elementary
Sandy Run Middle School
Upper Dublin High School
Good Shepherd Regional, Ardsley
Our Lady Of Mercy Regional, Maple Glen
Open Door Christian Academy, Ft Washington

Mill Creek Service Unit 515
Perelman Jewish Day School, Wynnewood
Baldwin School, Bryn Mawr
Friends Central, Wynnewood
Merion Mercy Academy, Merion Station
Rosemont School of the Holy Child, Rosemont
Shipley School, Bryn Mawr
St. Margaret, Narberth
Torah Academy, Wynnewood
Waldron Mercy Academy, Merion Station
Harriton High School
Lower Merion High School
Bala Cynwyd Middle School
Welsh Valley Middle School
Belmont Hills Elementary
Cynwyd Elementary
Gladwyn Elementary
Merion Elementary
Penn Valley Elementary
Penn Wynne Elementary

Springfield-Montco Service Unit 537
Enfield Elementary
Erdenheim Elementary
Springfield Twp High School
Springfield Twp Middle School
St. Genevieve, Flourtown
Regina Coeli Academy, Wyndmoor
Phil-Mont Christian School, Erdenhiem
Mount St Joseph Academy, Flourtown
Holy Martyrs School, Oreland

Ginder Service Unit 558
Queen of Peace School, Glenside
St. Joseph the Protector Regional, Glenside
Roslyn Elementary
Willow Hill Elementary
Copper Beech Elementary
Abington Junior High School
Abington Senior High School

Susquehanna Service Unit 563
Highland Elementary
MicKinley Elementary
Overlook Elementary
Rydal Elementary East
Rydal Elementary West
Abington Friends School
St. Hilary of Poitiers, Rydal
St. Basil Academy, Jenkintown
Jenkintown Elementary
Jenkintown Junior/Senior High School

Tookany Service Unit 564
Cedarbrook Middle School
Cheltenham Elementary
Cheltentham High School
Elkins Park School
Glenside Elementary
Myers Elementary
Wyncote Elementary
Ancillae Assumta Academy, Wyncote
Bishop McDevitt High School, Wyncote
Presentation BVM, Cheltenham
Wyncote Academy, Wyncote
Perelman Jewish Day School, Melrose Park

Upper Merion Service Unit 640
Upper Merion Area High School
Upper Merion Area Middle School
Bridgeport Elementary
Caley Elementary
Candlebrook Elementary
Roberts Elementary
Mother Teresa Regional, King of Prussia

Colonial Service Unit 650
Holy Rosary Regional, Plymouth Meeting
Germantown Academy, Fort Washington
Plymouth Meeting Friends School
St. Philip Neri, Lafayette Hill
Colonial Elementary
Colonial Middle School
Plymouth Elementary
Conshohocken Elementary
Plymouth Whitemarsh High School
Ridge Park Elementary
Whitemarsh Elementary

Wissahickon Service Unit 652
Blue Bell Elementary
Lower Gwynedd Elementary
Shady Grove Elementary
Stoney Creek Elementary
Wissahickon Middle School
Wissahickon High School
Gwynedd Mercy Academy Elementary, Spring House
Gwynedd Mercy High School, Gwynedd Valley
St. Helena, Blue Bell

Moreland Service Unit 561
Queen of Angels Regional, Willow Grove
St. Albert the Great, Huntingdon Valley
Pine Road Elementary
Murray Avenue MS
Lower Moreland High School
Bryn Athyn Church School
Academy of the New Church Secondary, Bryn Athyn
Upper Moreland Primary
Upper Moreland Intermediate
Upper Moreland Middle School
Upper Moreland High School

Northampton County Schools/Service Units

Saucon Valley Service Unit 748
Saucon Valley Elementary School
Saucon Valley Middle School
Saucon Valley High School
St. Theresa

Slate Belt Service Unit 703
Bangor High School
Bangor Middle School
Defranco Elementary School
Faith Christian School
Five Points Elementary School
Our Lady Of Mt Carmel
Pius X High School
Washington Elementary School
Immaculate Conception
Pen Argyl High School
Plainfield Elementary School
Wind Gap Middle School

Nazareth Service Unit 707
Bushkill Elementary School
Holy Family
Lower Nazareth Elementary
Nazareth Area Intermediate Center
Nazareth Area Middle School
Nazareth Area High School
Shafer Elementary School

Blue Mountain Service Unit 724
Lehigh Elementary School
Moore Elementary School
Bethlehem Christian School

Northampton Service Unit 725
Concordia Lutheran Academy
George Wolf Elementary
Franklin Elementary School
Siegfried Elementary
Northampton Area High School
Northampton Area Middle School
Washington’s Crossing
Good Shepherd Catholic
Sacred Heart
St. John the Baptist

Easton Service Unit 704
Cheston Elementary School
Easton Area Academy
Easton Area High School
Easton Area Middle School
Forks Elementary School
March Elementary School
Palmer Elementary School
Paxinosa Elementary School
Shawnee Elementary School
Tracy Elementary School

Wilson Service Unit 705

Avona Elementary School
St. Jane Frances De Chantal-Easton
Williams Township Elementary
Wilson Boro Elementary School
Wilson Area Intermediate School
Wilson Area High School

Bethlehem Friendship Service Unit 714
Asa Packer Elementary School
Bethlehem Catholic High School
Broughal Middle School
Buchanan Elementary School
Calypso Elementary School
Clearview Elementary School
Donegan Elementary School
Fountain Hill Elementary School
Hanover Elementary School
Holy Infancy
LV Charter High School For the Performing Arts
LV Dual Language Cs
Lehigh Valley Academy
Liberty High School
Lincoln Elementary School
Marvine Elementary School
Moravian Academy
Nitschmann Middle School
Northeast Middle School
Notre Dame of Bethlehem
Spring Garden Elementary School
St. Anne’s Of Bethlehem
St. Nicholas Academy
Thomas Jefferson Elementary
William Penn Elementary School
Bethlehem Christian School
East Hills Middle School
Farmersville Elementary School
Freedom High School
Freemansburg Elementary School
Governor Wolf Elementary School
Miller Heights Elementary School
Notre Dame High School
Our Lady of Perpetual Help

Philadelphia County Schools/Service Units

Buttons and Bows Service Unit 519
Ad Prima CS – Woodbine
Anderson, Add B Elementary
Barry, John Elementary
Bartram, John High School
Beeber, Dimner MS
Belmont Academy/Elementary CS
Blankenburg, Rudolph Elementary
Bluford Charter School
Bryant, William C Elementary
Cassidy, Lewis C Academic Plus
Catharine, Joseph Elementary
Comegys, Benjamin B Elementary
Communications Technology High School
Daroff Charter School
Discovery Charter School
Global Leadership Academy CS
Gompers, Samuel Elementary
Hamilton, Andrew Elementary
Harambee Inst of Science & Technology CS
Harrington, Avery D Elementary
Heston, Edward Elementary
High School of the Future
Huey, Samuel B Elementary
KIPP West Philadelphia Preparatory CS
Lamberton, Robert E Elementary
Lea, Henry C Elementary
Locke, Alain Elementary
Longstreth, William C Elementary
Mary Mother of Peace Area Catholic, Philadelphia
Mastery CS – Hardy Williams Campus
Mastery CS – Harrity Elementary
Mastery CS – Mann Elementary
Mastery CS – Shoemaker Campus
McMichael, Morton Elementary
Mitchell Elementary School
Morton, Thomas G Elementary
Motivation High School
Mya-Middle Years Alternative
Our Mother of Sorrows/St Ignatius, Philadelphia
Overbrook Educational Center
Overbrook Elementary School
Overbrook High School
Parkway West High School
Patterson, John M Elementary
Penn Alexander Elementary
Penrose Elementary School
Philadelphia Montessori CS
Powel, Samuel Elementary
Rhoads, James Elementary
Richard Allen Preparatory CS
Robeson, Paul High School
Sayre, William L High School
Southwest Leadership Academy CS
St. Frances Cabrini, Philadelphia
St. Francis de Sales, Philadelphia
St. Ignatius of Loyola, Philadelphia
St. Rose of Lima, Philadelphia
Tilden Middle School
Washington, Martha Elementary
West Philadelphia Achievement Elem CS
West Philadelphia Catholic High School, Philadelphia
West Philadelphia High School

North Central Service Unit 527
Allen, Dr Ethel Elementary
Alliance for Progress CS
Bache-Martin Elementary
Blaine, James G Elementary
Bodine, William High School
Constitution High School
Dick, William Elementary
Dobbins, Murrell High School
Duckrey, Tanner Elementary
Dunbar, Paul L Elementary
Engineering & Science High School
Folk Arts-Cultural Treasures CS
Franklin Learning Center High School
Franklin, Benjamin High School
Frederick Douglass CS
Friends Select School, Philadelphia
Gesu School
Gideon, Edward Elementary
Girard College
Greenfield, Albert M Elementary
Hill, Leslie P Elementary
Holy Redeemer, Philadelphia
John W Hallahan Girls Catholic High School, Philadelphia
Kearny, Gen Philip Elementary
Kelley, William D Elementary
KIPP Philadelphia CS
Laboratory CS – Orianna
Ludlow, James R Elementary
Masterman, Julia R High School
Mastery CS – Clymer Elementary
Mastery CS – Lenfest Campus
Meade, Gen George G Elementary
Moffet, John Elementary
Morris, Robert Elementary
Pan American Academy CS
Parkway Center City High School
Peirce, Thomas M Elementary
People for People Charter School
Philadelphia Electrical & Technology High School
Philadelphia Military Academy @ Elverson
Roman Catholic High School, Philadelphia
Russell Byers Charter School
Science Leadership Academy
Spring Garden Elementary School
St. Francis Xavier, Philadelphia
St. Malachy, Philadelphia
St. Martin DePorres, Philadelphia
St. Peter the Apostle, Philadelphia
Stanton, M Hall Elementary
Strawberry Mansion High School
The Mathematics, Civics & Sciences CS
Wakisha Charter School
Walter D Palmer Leadership CS – Main Campus
Waring, Laura W Elementary
Wright, Richard R Elementary
YouthBuild Philadelphia CS
Young Scholars CS

South Philadelphia Service Unit 529
Alcorn, James Elementary CS
Annunciation BVM/St Nicholas Tolentine, Philadelphia
Architecture & Design CS
Arise Academy High School
Arthur, Chester A Elementary
Audenried Promise CS
Bregy, F Amedee Elementary
Childs, George W Elementary
Christopher Columbus CS
Creative & Performing Arts High School
Fell, D Newlin Elementary
Freire Charter High School
Freire Charter MS
Furness, Horace High School
Girard Academic Music Program
Girard, Stephen Elementary
Independence Charter School
Jackson, Andrew Elementary
Jenks, Abram Elementary
Key, Francis Scott Elementary
Kirkbride, Eliza B Elementary
Mastery CS – Thomas Campus
McCall, Gen George A Elementary
McDaniel, Delaplaine Elementary
Meredith, William M Elementary
Nebinger, George W Elementary
Our Lady of Hope Regional, Philadelphia
Philadelphia Performing Arts CS
Preparatory CS of Math Science Tech & Careers
Sharswood, George Elementary
South Philadelphia High School
Southwark Elementary School
St. Gabriel, Philadelphia
St. John Neumann & Maria Goretti High School, Philadelphia
St. Mary Interparochial, Philadelphia
St. Monica Junior School, Philadelphia
St. Monica Senior School, Philadelphia
St. Pio Regional, Philadelphia
St. Thomas Aquinas, Philadelphia
Stanton, Edwin M Elementary
Taggart, John H Elementary
The Philadelphia School
Universal Institute CS
Vare Promise CS
Vare-Washington Elementary

Phyllis Wheatley Service Unit 534
Central High School
Cooke, Jay Elementary
Delaware Valley High School
Finletter, Thomas K Elementary
Fitler Academics Plus
Gen David B Birney CS
Germantown Friends School
Germantown High School
Green Street Friends School
Howe, Julia Ward Elementary
Imani Education Circle CS
Imhotep Institute High School
Kelly, John B Elementary
Kenderton Elementary School CS
Lingelbach, Anna L Elementary
Logan, James Elementary
Lowell, James R Elementary
Mastery CS – Grover Cleveland
Mastery CS – Pickett Campus
Mastery CS – Simon Gratz Campus
Morrison, Andrew J Elementary
Pennell, Joseph Elementary
Philadelphia High School for Girls
Prince Hall Elementary
Roosevelt, Theodore MS Elementary
St. Helena-Incarnation Regional, Philadelphia
Steel, Edward Elementary
The DePaul Catholic School, Philadelphia
The Multi-Cultural Academy CS
Widener Memorial Elementary
Wissahickon Charter School
Wister, John Elementary

Three Leaves Service Unit 535
Amy Northwest MS
Day, Anna B Elementary
Edmonds, Franklin Elementary
Ellwood Elementary School
Emlen, Eleanor Elementary
Henry, Charles W. Elementary
Hill-Freedman MS now High School
Holy Cross, Philadelphia
Houston, Henry H Elementary
Jenks, John S Elementary
Khepera Charter School
King, Martin Luther High School
Leeds, Morris E MS
McCloskey, John F Elementary
New Media Technology CS
Norwood Fontbonne Academy
Our Mother of Consolation, Philadelphia
Parkway-Northwest High School
Mastery CS – Pastorius Elementary
Pennypacker, Samuel Elementary
Philadelphia Military Academy @ Leeds
Rowen, William Elementary
Springside Chestnut Hill Academy
St. Athanasius-Immaculate Conception, Philadelphia
St. Raymond of Penafort, Philadelphia
Wagner, Gen Louis MS
West Oak Lane CS

Schuylkill Hills Service Unit 539
Cook-Wissahickon Elementary
Dobson, James Elementary
Eastern University Academy CS
Green Woods Charter School
Immaculate Heart of Mary, Philadelphia
Lankenau High School
Mercy Vocational High School, Philadelphia
Mifflin, Thomas Elementary
Randolph Technical High School
Roxborough High School
Saul, Walter High School
Shawmont Elementary School
St. Blaise Regional, Philadelphia

Delrich Service Unit 543
Ad Prima CS – Frankford
Adaire, Alexander Elementary
Amy 5 at James Martin MS
Brown, Henry A Elementary
Conwell, Russell MS
Hackett, Horatio B Elementary
Hartranft, John F Elementary
Hunter, William H Elementary
John B Stetson CS
Kensington Business, Finance High School
Kensington Capa High School
Kensington Health Sciences High School
Kensington Urban Education High School
Mariana Bracetti Academy CS
Mastbaum, Jules E High School
McKinley, William Elementary
Memphis Street Academy CS
Mother of Divine Grace, Philadelphia
Munoz-Marin, Hon Luis Elementary
Our Lady of Port Richmond, Philadelphia
Penn Treaty MS now High School
Richmond Elementary School
Sheridan, Philip H Elementary
St. George, Philadelphia
St. Laurentius, Philadelphia
Visitation BVM, Philadelphia
Webster, John H Elementary
Welsh, John Elementary
Willard, Frances E Elementary
Wilson, Woodrow Middle School
Bridesburg Elementary School
Franklin Towne High School
Franklin Towne Elementary CS
Maritime Academy CS

Five Points Service Unit 545
Carnell, Laura H Elementary
Cedar Grove Christian Academy
Fels, Samuel High School
First Philadelphia CS
Frankford High School
Franklin, Benjamin Elementary
H R Edmunds Elementary Arts & Sciences CS
Harding, Warren G MS
Juniata Park Academy
Marshall, John Elementary
Mastery CS – Smedley Elementary
Moore, J Hampton Elementary
Northwood Academy CS – Castor
Sankofa Freedom Academy CS
Solis-Cohen, Solomon Elementary
Spruance, Gilbert Elementary
St. Martin of Tours, Philadelphia
St. William School, Philadelphia
Stearne, Allen M Elementary
Tacony Academy CS
Thomas Creighton CS
Walter D Palmer Leadership CS – Harbison
Ziegler, William H Elementary

Nebula Service Unit 547
Antonia Pantoja CS
Barton Elementary School
Bethune, Mary Mcleod Elementary
Cayuga Elementary School
CEP / Hunting Park School
Clemente, Roberto Middle School
Community Academy of Philadelphia CS
Cramp, William Elementary
Deburgos, J Elementary
Edison, Thomas A High School
Elkin, Lewis Elementary
Eugenio Maria De Hostos CS
Feltonville Arts & Sciences Middle School
Feltonville Intermediate
Holy Innocents Area Catholic, Phildelphia
Hopkinson, Francis Elementary
Little Flower Catholic High School, Philadelphia
Marshall, Thurgood Elementary
McClure, Alexander K Elementary
Nueva Esperanza Academy High School
Olney Charter High School
Olney Elementary School
Potter-Thomas Elementary School
Sheppard, Isaac A Elementary
St. Veronica, Philadelphia
Taylor, Bayard Elementary
Truebright Science Academy CS
Washington, Grover Jr MS

Knights Service Unit 554
Archbishop Ryan High School, Philadelphia
Arts Academy at Benjamin Rush High School
Christ the King, Philadelphia
Decatur, Stephen Elementary
Fitzpatrick, A L Elementary
Hancock, John Elementary
Holme, Thomas Elementary
Labrum, Gen Harry MS
Nazareth Academy, Philadelphia
Our Lady of Calvary, Philadelphia
St. Anselm, Philadelphia
St. Katherine of Siena, Philadelphia
St. Martha, Philadelphia
Swenson Arts/Tech High School

Lenape Service Unit 555
Allen, Ethan Elementary
Blessed Trinity Regional, Philadelphia
Brown, Joseph H Elementary
Disston, Hamilton Elementary
Father Judge High School, Philadelphia
Forrest, Edwin Elementary
Lawton, Henry W Elementary
Lincoln, Abraham High School
Mayfair Elementary School
New Foundations Charter School
Planet Abacus Charter School
Pollock, Robert B Elementary
St. Dominic, Philadelphia
St. Hubert High School, Philadelphia
St. Jerome, Philadelphia
St. Matthew, Philadelphia
Sullivan, James J Elementary

Caryl McNeill Service Unit 556
Baldi Middle School
Calvary Christian Academy
Comly, Watson Elementary
Crossan, Kennedy C Elementary
Farrell, Louis H Elementary
Fox Chase Elementary School
Frank, Anne Elementary
Greenberg, Joseph Elementary
Loesche, William H Elementary
Maternity BVM, Philadelphia
Mathematics, Sciences & Tech Comm CS
Meehan, Austin Middle School
Northeast High School
Philadelphia Academy Charter School
Politz Hebrew Academy
Resurrection Regional, Philadelphia
Rhawnhurst Elementary School
St. Cecilia, Philadelphia
St. Christopher, Philadelphia
Washington, George High School